Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju

 

Reģistrējamies Vēju maršam!


Nūjo ar vēju Vēju maršs jau pēc nedēļas!

Esam aktīvi!

REĢISTRĀCIJA TE.

 

Ģimenes nūjošanas dienas „Vēju maršs 2018” programma.

9.00 Sākas dalībnieku reģistrācija un numuru saņemšana teltī Jūrmalas parkā.

...
Komentāri (0)  |  2018-05-20 05:04  |  Skatīts: 411x

Lasīt tālāk.


Dubultsacensību nedēļas nogale.


Dubultsacensību nedēļas nogale.

Komentāri (0)  |  2018-05-20 04:57  |  Skatīts: 407x


Vikingu maršs 2018


Grobiņas un Liepājas nūjotāji vienojās Nūjo ar vēju gadskārtējā pārgājienā Vikingu maršs 2018, kurā apskatījām pavasarīgo Grobiņas šodienu, ceļā atceroties senvēsturi.

33 nūjotāju sastāvā devāmies lokā no Grobiņas sporta centra caur tūrisma Vikingu apmetni pa mežu uz Pūrānu senkapiem. Tālākais ceļs mūs aizveda uz Jura staļļiem, Grobiņas vējaparka panorāmas, Robežniekiem, Priedienu senkapiem. Nogājuši skaisto Ālandes upes krastmalas taku, pārcēlāmies uz Skābaržu kalnu. Nobeigumā apmeklēts Grobiņas tirgus, Livonijas pils drupas un Jūrpils promenāde.
Kopumā veikti 12 km.

Nobeigumā mūs spēcināja gardā zupiņa Grobiņas sporta centrā.

Iepazīstinājām dalībniekus ar Nūjo ar vēju turpmākajiem nūjošanas projektiem iedvesmai.

 

Fotogalerija te.

Paldies dalībniekiem par kompāniju!

...
Komentāri (0)  |  2018-05-07 05:48  |  Skatīts: 874x

Lasīt tālāk.


Zilo kalnu Stirnu buks


Nūjo ar vēju komanda Zilo kalnu Stirnu bukā bija pārstāvēta ar 2 nūjotājiem Lūša un 4 nūjotājiem Stirnu buka distancēs. Benita ieguva 3. vietu SL4 grupā, bet Imantam šis bija jubilejas, 20tais Lūsis.

Sacensība notika jaukā kompānijā un labos laika apstākļos 

Komentāri (0)   |   Skatīts: 444x


Kuršu strēles piedzīvojums. Otrā diena.


2.diena. ~40+ km

Rīta rosmē uzkāpu no viesu mājas turpat Ievas kalna takās, satiku stirnu rīta skrējienā, noklausījos putnu dziesmas, pārliecinājios, ka te ir sazarots taku tīkls ar kāpumiem un kritumiem skaistā priežu mežā, kur būtu vērts atgriezties un veltīt šai vietai vairāk laika.

Startējām 8:30, lai paspētu veikt trasi līdz autobusam 17.00 no Nidas, saulīte jau krietni sildīja.

Devāmies pa Juodkrantes krasta promenādi uz molu, tālāk gar stadionu un zvejnieku dzīves vietu Garniu kalna - kormorānu kolonijas virzienā. Te izveidots jauks grants celiņš ar koka laipām pāri purvainajām vietām. Nonācām pie jūras gārņu un kormorānu kolonijas, kur centrā ir klajums ar šo putnu mēslu iznīcināto mirušu koku atliekām.

Tālāk celiņš mūs aizveda augšā uz Avju kalnu, no kura var redzēt Nagļu (Mirušo kāpu) rezervāta gabaliņu, devāmies pa taisno lejā līdz nonācām pie rezervāta robežas, aiz kuras pārvietošanās atļauta tikai pa veloceliņu, pludmali un autoceļu, mežā staigāt aizliegts! Tad nu puslīdz ievērojām šo nosacījumu - cauri Nagliu (mirušo kāpu) rezervātam nūjojām gar veloceliņa malu līdz Mirušo kāpu izziņas takai, kas ir vienīgā, kas ir pieejama visiem apmeklētājiem.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 444x

Lasīt tālāk.


Kuršu strēles piedzīvojums. Pirmā diena.


''Nūjo ar vēju'' 29.-30.aprīlī vienoja taku nūjošanas draugus divu dienu Kuršu strēles nūjošanas piedzīvojumu pārgājienā, kurā apskatījām šīs unikālās pussalas Lietuvas daļas dabas bagātības apmēram 72 km garā pamatmaršrutā, papildus pirmā vakara ekskursijā tika izstaigāta Juodkrantes krasta promenāde līdz Dzintara līcim un atpakaļ. 
Nūjo ar vēju nodrošināja trases izpēti un informāciju par trases apstākļiem, naktsmājām un pats galvenais  - labu kompāniju, komandu ''Nūjo ar vēju''.

Lai pasākums izdotos, jau ziemā devāmies divos 23-34 km garos izpētes gājienos, kur iezīmējās pārgājiena trase, tālāko improvizējām no kartes. Rezultāts iznāca lielisks, ieplānotie apskates objekti izieti, uznūjots praktiski visās Kuršu strēles augstākajās kāpās, dalībnieki nodarbināti maksimāli 
Pasākumu plānojām kā draugu pārgājienu, kur katrs dalībnieks apzinās savu varēšanu un motivāciju piedalīties, vienojot kolektīvu grūtību pārvarēšanai.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 640x

Lasīt tālāk.


Tērvetes meža stirnu buks.


Nūjo ar vēju komanda vakar veiksmīgi izplosījās Tērvetes meža stirnu bukā.
Plašais un ļaužu pārpilnais sacensību posms notika gleznainajā Tērvetes Dabas parkā, kur pa ceļam varējām apskatīt gan ainavas, gan no koka veidotos pasaku tēlus un elementus, gan iznūjot celiņus, takas un brikšņus arī.

Nūjo ar vēju bija pārstāvēti 4 distancēs:
Lūsi veica 2, Stirnu buku - 6, Zaķi -2, un Vāveri 1 komandas dalībnieks.
Saulainais, bet ne karstais laiks ļāva visiem komfortabli pabeigt savas distances un labi pavadīt laiku finiša zonas pasākumos.

Lieliskus rezultātus uzrādīja mūsu Stirnu buka un pārējo distanču nūjotāji.
Benita, neskatoties uz smago kritienu nogāzē un brīža nokdaunu, beidza distanci un ieguva balvu par 2. vietu SL4 grupā.

Paldies Nūjo ar vēju komandai par aktivitāti!
Paldies organizatoriem par interesanto, labi marķēto trasi!
Paldies visiem dalībniekiem par uzmundrinājumu un atbalstu trasē!

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 412x

Lasīt tālāk.


Pavasara baudīšana PPP ar sauli un vēju.


Jau otro dienu jūtams kārtīgs pavasaris, Nūjo ar vēju aicināja aktīvos nūjotājus baudīt to nelielā, bet jaukā Pavasara piedzīvojumu pārgājienā Beberliņu/Karostas mežos un pludmalē.
31 nūjotājs startēja no BB veikparka un gāja daļēji jaunas takas, ko nebijām minuši, apskatījām arī fortus un krastmalu starp Ziemeļu fortu baterijām.

Saule un vējš mūs pavadīja, darīdams sārtas mūsu sejas, pakāpām kalniņu takas, lai būtu interesanti un daudzveidīgi, klausījāmies putniņu čivināšanu un vēja šalkas priežu zaros, baudījām saulaino mežu.

Fotogalerija te.

Paldies visiem dalībniekiem!
Tiekamies mūsu piektajā pārgājienā 6. maijā - Vikingu maršā Grobiņā!

 

Komentāri (0)   |   Skatīts: 3527x


Pavasara piedzīvojumu pārgājiens - svētdien!


''Nūjo ar vēju'' šā gada trešais - Pavasara piedzīvojumu pārgājiens 
startēs 8.aprīlī 11.00 no BB veikparka pie Beberliņu ezeriņa.
Distances garums ~12 km un mazāk.
Nobeigumā: tēja un pīrādziņi no ''Nūjo ar vēju'', sarunas par nūjošanu, atbildes uz dalībniekus interesējošiem jautājumiem.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 459x

Lasīt tālāk.


RK 2018-4.


Nūjo ar vēju Robčika kausa 2018 noslēdzošais, 4.posms izcēlās ar ļoti skarbiem laika apstākļiem, temperatūra bija OK, tā ap 0C, taču slapja, kūstoša sniega kārta, kas lika izbuksēt ik uz soļa un ziemeļu vējš ar ātrumu 12+ m/s ar tendenci pieņemties spēkā, lika domāt ka šis posms būs sevišķi grūts.

Mūs ļoti iepriecināja, ka laikā, kad saimnieki pat suņus nedzen ārā, startēt 5 km distancē pieteicās 14 nūjotāji, kā arī 2 tiesneši bija gatavi mērīt laiku un vērtēt sacensību. Startēja arī Roberts Radičuks, kura vārds minēts kausa nosaukumā. Mūs apciemoja mana ilggadīgā kolēģe, nūjošanas instruktore un fitnesa trenere Laura Hofmane, kas kopā ar 

...
Komentāri (0)  |  2018-04-03 02:55  |  Skatīts: 688x

Lasīt tālāk.