Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju

 

Koščielska ieleja, alas un kalni.


 22.jūlijā, septītā diena kalnos.
Sveiciens Nūjo ar vēju komandai, kas šodien veiksmīgi startēja Ventspilī!

Mums šodien atkal saulains laiks, iesildījām vakar atbraukušo papildinājumu ar 24+ km gājienu ar ~900+ m augstumu starpību Koščielska ielejā ar pagarinājumu Sarkano virsotņu virzīenā līdz Chuda pārejai (1850 m vjl.). Mazliet palodājām pa 4 bez maksas apmeklējamajām alām un vienu kanjoniņu (Wawoz Krakow - Smocza jama - Raptawicka jaskinia - Mylna Jaskinia), lai jaunpienācēji aprastu ar ķēdēm, trepēm, kāpslīšiem un slideniem akmeņiem.

 Sākām agri, lai apsteigtu sestdienas ekskursantu masu, pie alām izgājām bez aizķeršanās, sasniedzām Hala Ornaka māju, kur paēdām ābolu kūku Šarlote ar kafiju.
Turpinājām uz skaisto Smreczynski ezeriņu un atpakaļ, tad pa loku uz Tomanova polana caur Chuda pāreju (1850) un Uplazianski vierszik uz Kiry. Šajā daļā labi redzējām Zakopani, jau apmeklēto Giewontu, plašas brīvas kalnu ainavas uz visām pusēm. 
Jaunpienācēji turējās braši, iesākums daudzsološs.

Fotogalerija te.

Rīt dodamies no Kasprowy virsotnes pāri Swinicai uz Piecu poļu ezeru ieleju, tālāk pāri pārejai un Morskie oko un Palenica Bielczanska, tāds augsts un garš pārgājiens. Lietu mums arī sola :(, bet varbūt, ka nebūs tik traki!

Sveiciens visiem nūjotājiem!

Komentāri (0)  |  2017-08-07 05:16  |  Skatīts: 716x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ