Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju

 

8. Vislatvijas nūjošanas festivāls Ventspilī.


 Nūjo ar vēju komanda 22.jūlijā piedalījās 8. Vislatvijas nūjošanas festivālā.

Nūjo ar vēju komandas organizatore Gaida Ķerve stāsta:

''Ar Skaidrītes un Edmunda palīdzību galīgi atrisinājuši transporta jautājumu, paldies viņiem, kuplā skaitā devāmies uz Ventspili, lai piedalītos 8. Vislatvijas nūjošanas festivālā. Laika apstākļi šoreiz bija ideāli - ne par aukstu un ne par karstu. 
Atbilstoši pasākuma devīzei dalībnieki bija greznojušies kā puķes. Pēc tērpu parādes un Ventspils saimnieka A. Lemberga kunga uzrunas un novēlējuma nūjojot pievērst uzmanību pareizai tehnikai, gandrīz 400 dalībnieki devās trasē.

5,3 km distancē godalgotajās vietās mūsu kluba dalībniekiem šoreiz neizdevās iekļūt. 10,6 km distancē starp sievietēm Liene finišēja 2.vietā, Gaida - 4., bet Agnese, pirmo reizi piedaloties sacensībās, finišēja 5. vietā. Vīriešiem 10,6 km distancē Edmunds finišēja 4. vietā, bet Andis 6. vietā.

Ar diplomiem tika apbalvotas kuplākās komandas, starp kurām izlozēja 3 kliņģerus, diemžēl mums nelaimējās. Noslēgumā cienājamies ar milzīgo, ļoti gardo torti un apmierināti ar jauko pasākumu devāmies mājās ar domu nākamajā gadā atkal doties uz Ventspili.''

Fotogalerija būs te:


Paldies dalībniekiem par cīņas sparu un piedalīšanos pasākumā!
Paldies Liepājas domes Sporta pārvaldei par transportu!

Komentāri (0)  |  2017-08-07 05:04  |  Skatīts: 634x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ