Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju

 

Papes ezera taka


 Šodien pārbaudījām Papes ezera takas stāvokli, kā nekā Nūjo ar vēju pārgājiens tieši pēc 2 nedēļām. 

Kopā ar Benitu un Gaidu nogājām praktiski visu plānoto 33 km trasi, izņemot nelielu ap puskilometru garu gabaliņu līdz Lāvas kalnam.

Visa trase bija mitrāka, nekā pagājušo pavasari, tādēļ iesakām dalībniekiem izvēlēties apavus ar Gore-Tex vai mitrumizturīgus trekinga apavus. Ceļi, takas un neceļi ir normālā stāvoklī, tikai daudz peļķu un slapju vietu.Savvaļas zirgi un tauri turējās solīdā attālumā, taču apskatāmi bija, bebru nedarbus redzējām visās malās, satikām stirnas un atlidojošos gulbjus.
Uz vispārējā pelēkuma izcēlās varenie zaļi apsūnojušie koki, Šķilu liepa un Šķilu akmens ar actiņām. Arī niedru kūlīšu gatavotāju darbs ezermalā bija apskatāms.

Apsveicam, šoreiz ap 20to km dalībniekiem būs jāveic apmēram 2 "kultūras"  kilometri pa diezgan dziļiem dubļiem, ko mums laipni sagādājuši mežizstrādes tehnikas vadītāji. Tā kā šo posmu nav iespējams apiet, to nāksies izbrist un izlaipot.

Atpakaļceļu veicām tuvāk jūrai pa labiem meža ceļiem un takām, līdz nonācām pludmalē pie Papes bākas. Un tad jau tikai puskilometrs gar viļņojošo jūru līdz finišam. Fotogalerija te.

Jauki un aktīvi pavadīta diena!
Paldies ceļabiedriem!

Tiekamies Papē 12. marta rītā!

Komentāri (1)  |  2017-02-27 05:56  |  Skatīts: 7013x
Benita* - 2017-02-27 06:11
Bija labi!!!
Dubļus brienot, kājas kļuva 3x smagākas, bikses līdz augšai netīras, bet variantu nebija :)
Var jau būt, ka 2 nedēļu laikā kaut kas mainīsies, bet paskatoties laika prognozi, kas sola lietu, šis ceļa gabaliņš varētu kļūt tikai slapjāks.- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ