Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju Jēkabpils Mežaparkā.

Neskatoties uz agro sestdienas rīta celšanos un garo pārbraucienu Nūjo ar vēju komanda 16 nūjotāju sastāvā lieliski nostartēja LNČ 3. Posmā – Latgales kausā, sporta klasē izcīnot 14 individuālās godalgas (7 1.vietas, 4 2.vietas un 3 3.vietas) no 31 un 3 komandu balvas. Pēc LTSA datiem, šajā posmā finišēja visvairāk dalībnieku no šīgada 3 posmiem.
Laika apstākļi sacensību norisei bija lieliski, apmācies padebesis ar vējiņu, pāris reizes mazliet parasināja lietutiņš. Jēkabpils nūjošanas entuziasti bija labi sagatavojušies, trases 5, 10 un 21km garumā bija labi saprotamas un visi nūjotāji veiksmīgi finišēja.

Mūsu komandā valdīja lielisks noskaņojums. Galā nokļuvām laikus, kas atļāva noskaņoties startam. Komandas gars labi parādījās arī apstāklī, ka 10 km finišētāji sagaidīja komandas biedrus 21 km finišā ar jaciņām un aprūpi.
 Ļoti labi nostartēja Nūjo ar vēju pieredzējušie nūjotāji: Gaida, Benita, Regīna, Māra, Kristīna, Liene, Inga un Raimonds. Šeit jāatzīmē fantastiskā Regīnas un Raimonda rezultātu izaugsme, viņi lieliski uzvarēja S2 un V2 grupās 10 km distancē, kā arī Ingas stabilais rezultātu uzlabojums, nodrošinot 2.vietu S2 21 km distancē.

Visvairāk gribēju uzslavēt mūsu jaunos biedrus, kuri mūsu komandai pievienojušies pēdējā gada laikā, Daci, Rasu, Gunitu, Uldi, Edmundu, Jāni un Ingusu, uzrādot atzīstamu sniegumu, kas arī tika novērtēts ar godalgām. Daces un Ulda ātrums ir milzīgi pieaudzis līdz stabilai pretendēšanai uz pjedestāla vietām, Rasa, Inguss un Edmunds arī izcīnīja kausus.
Tikām pie Oriflame balvām komandu vērtējumā: 10 km distancē S1V1 komandai (Kristīna, Rasa, Inguss) un S2V2 komandai (Regīna, Dace, Gunita, Raimonds,Uldis, Jānis); 21 km distancē S2V2 komandai (Benita, Inga, Imants).

Sporta klasē ieguvām 45% no šī posma kausiem :) Rezultāti. Foto te.

Pēc labi padarīta darba devāmies paēst un atzīmējām ‘’Elvīras’’ gada nūjošanas jubileju un ‘’Ipolīta’’ pirmo sacensību gada jubileju. Paldies Uldim par veldzējumu! Mājupceļš pagāja jautri, ar dziesmām.

Paldies komandai par kolektīvismu un cīņas sparu!