Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju

 

Nu tas ir paveikts! Vēju maršs 2017 izdevies.


Nu tas ir paveikts!
Vēju maršs izdevās raiti un priecīgi!

"Nūjo ar vēju" kopā ar Liepājas pilsētas Sporta pārvaldi realizēja jau pāris gadus loloto sapni par draudzīgu nūjošanas festivālu-sacensībām Liepājas pludmalē. Ideja radās pasen, taču pietrūka uzņēmības un pieredzes.

"Vēju maršā" draudzīgas sacensības bija apvienotas ar "Nūjotāju virtuvi", kurā ar savu pieredzi un tehniskajām zināšanām dalījās pazīstami Latvijas nūjošanas, soļošanas un fitnesa entuziasti. Ikvienam interesantam bija arī iespēja instruktora vadībā apgūt pirmās nūjošanas iemaņas. 

  Daba mūs atbalstīja ar skaistu, saulainu laiku, pludmale bija lieliska, kā vienmēr.

Trases nospraušanu, dzeršanas punktus trasē, starta – finiša zonas izveidi, tiesāšanu un brīvprātīgos palīgus trasē nodrošināja „Nūjo ar vēju” komandas nūjotāji. Liepājas Sporta pārvalde palīdzēja ar līdzekļiem, inventāru, vizuālā tēla veidošanu, pasākuma saskaņošanu un it sevišķi ar pasākuma reklāmu. Mūs atbalstīja Liepājas SEZ, Mangaļu minerālūdens, Meža taku skrējieni un Latvijas nūjošanas balva.

 Festivālā labi iekļāvās arī „Nūjošanas virtuvē” aicinātie viesi: nūjošanas trenere Linda Andrusa, kas mācīja nūjošanas pamatus un nianses arī pieredzējušiem nūjotājiem, nūjošanas instruktors un fitnesa treneris Roberts Radičuks, kas apbūra visas klātesošās dāmas un vadīja funkcionālās vingrošanas nodarbības, Latvijas izlases soļotājs - olimpietis Arnis Rumbenieks, kas dalījās pieredzē par sportista motivāciju, treniņiem un pareizu uzturu. Pasākumu vadīja DJ Čiekurs.

 Esam apmierināti ar nūjotāju atsaucību. Mums nebija lielu ambīciju, pirmajā reizē mēs gribējām mazu, mīļu festivālu, ko varam ar savām iespējām nomenedžēt. Mūsu cerības piepildījās, jo reģistrējās 120 dalībnieki.

Nu tradīcija ir iedibināta un arī nākamgad Liepājā varētu notikt nūjošanas festivāls.

Kopā uz starta izgāja 104 nūjotāji, viskuplāk pārstāvēta bija sešu kilometru distance, kur startēja 49 dalībnieki, bet nopietnāk spēkus varēja izmēģināt 12 un 18 kilometru distancēs.

Nūjotāji ieradās no Grobiņas, Liepājas, Durbes, Aizputes, Nīcas, Kuldīgas, Ventspils, Piltenes, Brocēniem, Salaspils, Carnikavas, Saulkrastiem, Jelgavas, RīgasPiedalījās arī divi lietuvieši no Klaipēdas – ilggadēji biedrības "Nūjo ar vēju" draugi, padarot festivālu par starptautisku.

Mums šoreiz nebija laika čipu, īpaši neizcēlām arī distanču pirmos trīs finišētājus. Vinnētāji bija visi. Ikviens, kurš finišēja kontrollaikā, saņēma diplomu un medaļu. Šoreiz demokrātija bija galvenais vadmotīvs,jo vēlējāmies, lai cilvēki uzdrošinās izmēģināt ātrāku tempu, tāpat gribējām iedot to sacensību sajūtu, kas vēl vairotu entuziasmu, dotu adrenalīnu, kas mudinātu trenēties intensīvāk un kļūt izturīgākiem un ātrākiem.

Aptaujājot dalībniekus, sapratām, ka Vēju maršs ir izdevies. Par to liecināja smaidi, joki un lielisks noskaņojums.

Noslēgumā tika izlozētas sešas balvas no mūsu sadarbības partnera Meža taku skrējieni: 3 brīvbiļetes dalībai ''Priekuļu takas'' nūjošanā un 3 uz svētku skrējienu ''Patriots''.

Fotogalerija te. 

Vēl fotogalerija.

Rezultāti.

Paldies visiem dalībniekiem, brīvprātīgajiem palīgiem un viesiem, kas dalījās ar savu pieredzi!

Paldies Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldei!

Paldies atbalstītājiem: Liepājas SEZ, Mangaļi, Meža taku skrējieni un LNB!

Komentāri (0)  |  2017-06-12 05:20  |  Skatīts: 3308x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ