Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju

 

Vēju maršs 2017- rezultāti.


 Veiksmīgi noslēdzies pirmais Vēju maršs.
Kopā pieteicās 122, bet startēja 104 nūjotāji.
Rezultāti.

6 km nūjošana

Starta Nr. Vārds, uzvārds Rezultāts
3 Aivars Ostelis 0:47:09
24 Janis Straume 0:51:10
8 Arnis Kadiķis 0:51:20
29 Liene Kaktiņa 0:51:41
18 Ilze Kaktiņa 0:51:51
15 Edgars Šneiders 0:51:52
36 Marina Ruperte 0:52:11
41 Rimants Budris 0:52:32
27 Kristīne Preisa 0:54:01
1 Aija Briijonoka 0:54:16
9 Aurika Portnaja 0:54:24
34 Maira Deķere 0:54:26
21 Inita Zelmene 0:54:27
33 Ludmila Rjazanova 0:55:31
7 Arina Bahmatova 0:55:46
51 Varis Vītols 0:57:18
55 Vija Markovska 0:57:18
11 Dace Romanova 0:57:39
5 Anna Lībeka 0:57:52
10 Benita Šenberga 0:58:07
12 Dace Tetere 0:58:07
23 Iveta Fetlere 0:58:07
42 Rita Dandzberga 0:58:40
52 Velta Sarāne 0:59:20
4 Anda Skrebele 0:59:58
31 Māris Zāle 0:59:58
14 Dzintra Sitņikova 1:00:39
30 Lilija Topika 1:00:40
37 Mārtiņš Volkovs 1:00:41
40 Natalia Gutova 1:01:36
57 Žanna Zinovejeva 1:03:06
44 Roberts Spiģēns 1:03:19
38 Mihails Kļackins 1:03:51
2 Aina Heiberga 1:03:54
25 Jautrīte Pūlmane 1:03:54
35 Marika Vikštrēma 1:04:04
6 Antra Krauze 1:04:05
58 Arnis Rumbenieks 1:05:29
59 Linda Rumbeniece 1:05:29
48 Tamara Straume 1:05:44
49 Tomass Kristers Straume 1:05:44
54 Vigda Jirgensone 1:07:55
45 Skaidrīte Frīdberga 1:10:59
20 Inguna Vrubļevska 1:11:02
53 Vēsma Poriņa 1:11:03
32 Līga Rozenšteina 1:11:06
56 Vilita Lazdeniece 1:11:07
60 Jeļena Kirillova 1:11:16
46 Skaidrīte Liepiņa 1:11:19
13 Diāna Šulca DNS
16 Evija Erele DNS
17 Ēriks Ūdris DNS
19 Inga Ulmane DNS
22 Inna Nikolajeva DNS
26 Juris Šulcs DNS
28 Kristīne Toma DNS
39 Miķelis Zelmenis DNS
43 Roberts Radičuks DNS
47 Skaidrīte Radičuka DNS
50 Una Zelmene DNS


12 km nūjošana

Starta Nr. Vārds, uzvārds Rezultāts
124 Linda Kubiloviča 1:31:25
107 Edmunds Imbovics 1:38:42
132 Solvita Sevostjanova 1:39:31
134 Viktors Kovšovs 1:40:26
106 Baiba Liepiņa 1:40:27
125 Linda Žurņēviča 1:40:27
105 Baiba Jaunzeme 1:43:00
136 Alvils Svilis 1:45:33
110 Indra Štībele 1:45:37
137 Daiga Lagzdiņa 1:47:04
128 Māris Reinholds 1:48:02
133 Viga Gedrima 1:49:59
114 Inta Čamane 1:51:48
104 Andis Ozoliņš 1:53:26
100 Agita Šteinberga 1:53:51
135 Vineta Sprice 1:53:51
102 Aija Alpa 1:57:40
119 Kristīne Petrova 1:57:40
101 Agnese Smiltniece 1:57:49
112 Inga Karlsone 1:57:49
108 Gundaris Kravalis 1:59:06
109 Helēna Bite 2:02:01
118 Kitija Bitere 2:02:01
115 Iveta Gintaute 2:02:45
130 Sandija Silniece 2:04:46
129 Miks Putris 2:10:02
120 Larisa Nazarova 2:12:15
111 Inese Petrovičeva 2:13:50
113 Ingūna Āboliņa 2:13:50
116 Ivonna Kozlovska 2:13:51
126 Ludmila Voskoboiņikova 2:13:51
138 Valdas Ramaška 2:16:39
139 Lilija Bodnar 2:16:39
121 Laura Pērkone 2:17:58
103 Aiva Laukmane DNS
117 Jolanta Erba-Grefa DNS
122 Liene Zālmane DNS
123 Liesma Vicinska DNS
131 Santa Brasla DNS


18 km nūjošana

Starta Nr. Vārds, uzvārds Rezultāts
216 Uldis Vērsis 2:13:07
218 Vivita Ruņģe 2:15:59
205 Ingūna Sevostjanova 2:18:21
220 Raimonds Kalnenieks 2:28:27
210 Kristina Ceika 2:29:30
212 Māris Vīlips 2:29:31
217 Viktors Gancons 2:29:43
209 Jana Šakale 2:31:22
202 Baiba Dombrovska 2:33:56
214 Olga Samsonova 2:34:11
203 Inese Gancone 2:36:44
208 Iveta Jase 2:41:17
213 Normunds Šibeiks 2:48:31
211 Marita Ozoliņa 2:48:44
201 Anita Barbane 2:50:20
204 Inga Zāle 2:50:20
206 Irēna Šibeika 2:50:20
219 Māra Dīriņa 2:55:51
215 Santa Brikmane 3:04:04
207 Irīna Kļaviņa DNF
200 Andis Šperbergs DNS
Komentāri (0)  |  2017-06-11 17:16  |  Skatīts: 513x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ