Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju

 

Piektdienas nakts pārgājiens Palanga - Klaipēda


 

Piektdienas vakarā 22.00 kopā ar gandrīz trīs tūkstošiem lietuviešu devāmies Klaipēdas aizstāvju ceļa nakts pārgājienā no Palangas līdz Klaipēdai. Šis mums būs jau ceturtais gads šajā projektā.

Katru gadu maršruts ir citāds, no Darbenai, no Priekules, no Kretingas, no Palangas.
Šoreiz Palanga - Klaipēda ~26,5 km, finišā varen auksts -10C, kaut gan prognozēja -3C, diezgan daudz sniega, pludmale ar ledu, minimāls vējš, skaista, zvaigžņota debess, mēs 5 ejam kopā ar Rimvydas Lukšta un vēl iet 

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 853x

Lasīt tālāk.


Nūjo ar vēju Bernātu 13. - Robertu taku treniņš


Uz Robertu veselību!
10 Nūjo ar vēju nūjotāji veltīja savu 17-21 km Bernātu 13. brīvo taku treniņu mūsu draugiem Robertam Radičukam un Robertam Treijam!

Startā -8C, bez sniega, veiksmīgi izkustējāmies un savus treniņa mērķus visi sasniedzām. Takas kļuvušas nedaudz cietākas, priežu skuju vainagi skaisti apsarmojuši. Kā vienmēr, apciemojām Čakstes kalniņu, Bernātu bāku, kalniņu pie Krūmu kapiem, ''Tramplīnkalnu'' un Pūsēnu kalnu. Beigās tika pielietots Imanta (NE)CEĻVEDIS, lai novēlētu labu veselību Robertiem :) Fotogalerija te.

...
Komentāri (0)  |  2018-01-16 05:28  |  Skatīts: 624x

Lasīt tālāk.


Lieldienu trases apskate turpinās.


Sestdien veicām Nūjo ar vēju Lieldienu pārgājiena trases 27 km posma Liepene - Miķeļtornis testu.
Fotogalerija te.

Vispirms iegriezāmies plānotajās naktsmājās, kempingā "Liepene", lai precizētu iespējas mūs tur izmitināt. Vietas pietiks visiem, tikai laicīgi jāpiesakās. Varējām arī padauzīties ar vietējio suni :)

Startā -8C, diezgan skaidrs laiks, pirmie 8 km krietni akmeņaini un pašlaik ar avotu veidoto ledu. Tālākā pludmale aiz Ovīšu raga smilšaina un pietiekami plata.
Ceļā mūs gaidīja 4 upītes, no kurām 2 pārgājām vai pārlecām, bet 2 nācās pārbrist, iznāca jauka kāju atsvaidzināšana.

Testu beidzām pie Miķeļtorņa, jo atlikušais 13 km gabals līdz Irbes ietekai jau izpētīts, tur arī būs laba smilšaina pludmale.

Līdz ar to precizēts Nūjo ar vēju 2018.g. Lieldienu pārgājiena maršruta garums, tas būs 64,5 km (25+39,5) un dažādas detaļas. Sīkāk skatīt: 

...
Komentāri (0)  |  2018-01-16 04:52  |  Skatīts: 1354x

Lasīt tālāk.


Bernātu taku treniņu sērija turpinās Jaunajā, 2018.gadā.


Pēc vakardienas 5 km ātrummačiem šodien vienojāmies garajā Nūjo ar vēju 12. brīvajā Bernātu taku treniņā, ar jauku mežu, saulīti un 12 nūjotāju piedalīšanos, Jaunais gads dara savu 
Zīmīgi 12. un 12 

Šoreiz veicām no 15 līdz 22 km labā tempā ar labu kalniņu devu.
Mežā priecājāmies par saules atspīdumiem uz koku stumbriem un trasi bez peļķēm un dubļiem, jo temperatūra bija ap 0 - +1C. Atceļā no Pūsēnu kāpas satikām pazīstamu Liepājas skrējēju kompāniju, sasveicinājāmies!

Paldies visiem aktīvajiem dalībniekiem!
Tiekamies nākamsvētdien šajā pašā vietā un laikā, bet vēl kuplākā skaitā!

Komentāri (0)  |  2018-01-07 23:26  |  Skatīts: 461x


Robčika kausa 2018 pirmais posms Liepājas pludmalē.


Robčika kauss 2018-1.

Nūjo ar vēju Robčika kauss 2018 iesācies ļoti cerīgi, ar ņipru 19 nūjotāju startu 1.posmā smilšainajā un vējainajā Liepājas pludmalē. 
Jauki, ka mūsu vidū parādījās jaunas sejas, nūjotāji no Grobiņas, Liepājas un Aizputes, kas piedalās šā formāta draudzīgajās sacensībās pirmo reizi. Vērojām arī jau pieredzējušo Nūjo ar vēju nūjotāju aktīvu piedalīšanos, kaut gan pietrūka mūsu ''ātrā gala'' nūjotājas Māra, Vivita, Linda, Liene, Agnese, mūsu kolēģi Mārtiņš un Edmunds.

Distance tika iemērīta precīzi, taču atkal sastapāmies ar sabotāžu no pūķa pludmales bagija vadītāja puses, kas nobrauca mūsu distances gala apgriešanās zīmi.

Visi dalībnieki veica distanci labā noskaņā ar atzīstamu ātrumu.

Rezultāti:

Raimonds Auziņš   32:23
Uldis Vērsis           33:16
Imants Ločmelis    33:16
Dace Janeka         36:01

...
Komentāri (1)   |   Skatīts: 5047x

Lasīt tālāk.


Robčika kauss 2018


https://nujo-ar-veju.1s.lv/RK 2018.jpg

Aicinām sportiskos nūjotājus uz draudzīgām ziemas perioda 5 km sacensībām Liepājas pludmalē!

RK posmi paredzēti:

  • 6.janvārī;
  • 3.februārī;
  • 3.martā;
  • 2.aprīlī + noslēgums.

Programma:

Pulcēšanās 10.30-10.45 Jūrmalas ielas galā;
Starts 11.00;
Distance 5 km.

Gaidām Jūs!

Komentāri (0)   |   Skatīts: 774x


Vecgada nūjošana un karnevāls Jūrmalas parkā.


 Pēdējā gada dienā ''Nūjo ar vēju'' komanda tikās Vecgada nūjošanā Liepājas pludmalē, kur vieglā sniedziņa klātajā pludmalē veica dažus pēdējos kopīgos kilometrus, pēc tam pārģērbušies pievienojās Vecgada karnevālam nūjotāju komandā ''Suņi zaķim pēdas dzina'', lai stundiņu pavadītu parka trasē kopā ar Liepājas skrējējiem.
Fotogalerija te.

 Komanda par maskām un dziesmu saņēma rīkotāju balvu - 3 kastītes ar Laimas končām :)
Jauki pavadījuši laiku, atvadījāmies, lai jau rīt tiktos Jaunā gada 2018 ciparu skrējienā/nūjojumā.

Laimīgu Jauno, 2018. gadu!
Komentāri (0)  |  2018-01-01 07:04  |  Skatīts: 519x


Bernātu taku treniņu bilance 2017.g. rudens/ziemas sezonā - 11 treniņi.


 Šodien 9 nūjotāju sastāvā noslēdzām ''Nūjo ar vēju'' Bernātu brīvo taku treniņu 2017.gada rudens/ziemas ciklu, kurā 11 svētdienas nūjojām 17-21km distances pa meža takām ar krietnu reljefu.
Laiks bija jauks, ar saulīti un nelielu krusas piedevu. Bernātu daba, kā vienmēr, skaista, pavasarīga un romantiska. Satikām arī pāris pazīstamu nūjotāju kompānijas. 
Fotogalerija te.

 Prieks par dalībnieku atsaucību, kā arī mūsu treniņus apmeklējušiem viesiem no Rīgas un Klaipēdas.

Nākošgad turpināsim Bernātu taku treniņus jau ar 7. janvāri līdz aprīļa sākumam katru svētdienu, kad nebūs sacensību vai pārgājienu. Teorētiski mēs varētu sanākt kopā vēl 13 reizes, palielinot intensitāti un reljefa grūtību pakāpi, līdz 14.aprīlī sāksies Stirnu buka sezona.

...
Komentāri (0)  |  2017-12-30 22:57  |  Skatīts: 2758x

Lasīt tālāk.


Top 2018.gada Lieldienu pārgājiena maršuts.


 Aktīvi strādājam pie nākošā gada pārgājienu sagatavošanas.
Vakar veicām aptuvenu Nūjo ar vēju 2018.g. Lieldienu pārgājiena 1.posma testu, Ventspils - Būšnieku ezers - Liepene.

Sāku Ventspilī no Pārventas, garām ''Ventspils naftai'' uz pludmali, kuras šoreiz praktiski nebija, pāris reizes vajadzēja ložņāt augšup/lejup pa Staldzenes stāvkrastu, tad turpināju pa augšu, pa meža takām.
 Apkārtne ar priežu mežu ļoti skaista, varēju apskatīt stāvkrasta cietās melnās kūdras slāni, vienīgo pludmales ūdenskritumu Rietumkurzemes piekrastē, Lošupi, līdz satikos ar Benitu un Olgu, kopā apgājām taku apkārt Būšnieku ezeram, uzkāpām 29 m augstajā krasta kāpā ar Būšnieku bākas drupām, tad pa skaistiem meža ceļiem finišējām Liepenē, kur gatavojamies nakšņot pārgājiena laikā.

...
Komentāri (0)  |  2017-12-28 23:54  |  Skatīts: 968x

Lasīt tālāk.


Jamam pajūrį viltimi.


 Otrajos Ziemassvētkos nūjojām Ziemassvētku labdarības Klaipēdas fizisko aktivitāšu centra pārgājienā Palanga - Klaipēda. Pirmie 9 km pa pludmali, tad pa priežu jaunaudzēm un veloceliņu līdz Karklei, nobeigumā Holandiešu cepures takas un stāvkrasts ar finišu un gardu kāpostu zupu pie franciskāņu onkoloģijas centra Klaipēdā.

Spirgts pretvējš, pludmale, skaistas meža takas un jauki ceļabiedri.

 Paldies Ina Lukoševičienė par organizāciju, Valdas Ramaška par palīdzību ar transportu un pirtiņu, 

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 2113x

Lasīt tālāk.