Nūjo ar vēju

Nūjo ar vēju

 

Robčika kausa noslēgums - 2.aprīlī!


Sportiskie nūjotāji!

Aicinām uz Nūjo ar vēju un draugu 4.,noslēdzošo, hronometrēto kontrolsacensību 5 km nūjošanas distancē 2018.gada sezonā, kas notiks sniegotajā un vētrainajā Liepājas pludmalē.

Tiekamies līdz 10.45 Jūrmalas ielas galā, iesildāmies un 11.00 dodamies 5 km distancē.
Pasākums bezmaksas.
Pieteikšanās pa tel. 26262030 (Benita)

Noslēguma posmā piedalīsies Roberts pats, tāpēc esam atsaucīgi un aktīvi, neskatoties uz laika apstākļiem!

Gaidām jūs!

Komentāri (0)   |   Skatīts: 433x


Nūjo ar vēju 2018.g. Lieldienu Rietumkurzemes jūrmalas nūjošanas pārgājiens.


Skarbā romantisma garā iecerētais nūjošanas divdiennieks izdevās tīri jauki, bija cienījams distances garums - 65+ km, bija daudz mežu un brikšņu ar kalniņiem, stāvkrasti, pludmale ar ledu un sniegu, ūdenskritums, divas bākas, kā arī trīs upītes kāju atvēsināšanai.
Pasākuma pozitīvo gaisotni veidoja tā aktīvie dalībnieki, pirmajā dienā bijām 38, otrajā dienā startā 16, finišā 14 nūjotāji.
Gribu izteikt cieņu dalībnieku gribasspēkam un varēšanai, jo tā nebija gluži vienkārša pastaiga: jāpārvar krietns reljefs, krituši koki, aizauguši brikšņi un slideni ledus posmi, kuros neiztika bez kritieniem. Neviens nesūkstījās par grūtībām, pirmās dienas galapunkts - kempings Liepenē tika veiksmīgi sasniegts pilnā sastāvā.

Pirmajā dienā veicām 25 km, apskatot daudzas interesantas vietas: Pārventas Mežaparku, Ventspils ostas panorāmu, Staldzenes stāvkrastu, piekrastes ūdenskritumu, taku apkārt visam Būšnieku ezeram, Lošupi, Būšnieku bākas augstieni un milzum daudz meža taku ar šķēršļiem, kāpumiem un kritumiem. 
Noguruši, bet priecīgi ieturējām maltīti Liepenes kempingā, iekārtojāmies diezgan vēsajās istabiņās, pasildījāmies pirtī un vakara nobeigumu pavadījām sarunās un spēlēs zālē pie kamīna. Pirmās dienas trasi veica visi 38 dalībnieki.

Otrajā dienā pēc brokastīm saskaitījāmies, ka dosimies ceļā tikai 16, jo pāris cilvēkiem bija noberzti kāju pirksti, vienu pieveicis vīruss un vēl vienai neliela trauma.
Iesildīšanās, kopīgais foto, tad devāmies pludmalē. Diemžēl pēc pārsimt metriem viltīgais ledus zem sniedziņa atkal sāka klupināt mūsējos, tāpēc kāpām augšā stāvkrastā un minām mazās meža taciņas, kas krietni samazināja ātrumu, bet toties radīja kārtīgu piedzīvojumu sajūtu. Jaunupi pārgājām pa laipu, kas atradās pārsimt metru dziļāk no krasta.
Lielās priedes mijās ar jaunaudzēm, ik pa brīdim izgājām stāvkrastā, lai baudītu jūras un pludmales panorāmu, tā pieveicām pirmo 12 km posmu līdz

...
Komentāri (0)  |  2018-04-02 04:26  |  Skatīts: 1673x

Lasīt tālāk.


Bernātu taku treniņu noslēgums.


Atkal viens skaists koptreniņu posms ir galā...

Sākusies aktīvā 2018.gada nūjošanas sacensību un pārgājienu sezona, kas uzņem tempu, aizņemot mūsu nedēļu nogales pilnībā.
Sākot no oktobra, centāmies motivēt Nūjo ar vēju un citus nūjotājus vienoties svētdienas rītu Bernātu taku koptreniņos ar apmēram pusmaratona garumu, krietnu reljefu un skaistu, aizraujošu apkārtni. 
Daļēji arī tas izdevās, notika 22 treniņi, kuros piedalījās 27 cilvēki ar 159 unikālajiem apmeklējumiem:
# 6 nūjotāji apmeklēja 11 - 22 treniņus,
# 5 nūjotāji - 7-8 treniņus,
# 6 nūjotāji - 2-3 treniņus,
un 10 nūjotāji piedalījās 1 treniņā.
Ceram, ka katrs sasniedza savus domātos mērķus, gatavojoties dažādu čempionātu pusmaratonu un Stirnu buka posmu distancēm, kā arī veselīgi izkustējās dabas parka takās labā kompānijā!

Paldies nūjotājiem, kas kuplināja treniņus visā seriāla garumā!
Benita Locmele
Agnese Smiltniece
Mudra Tormi
Dace Janeka
Uldis Vērsis
Gaida Ķerve
Olga Samsonova
Kristine Preisa
Kristina Ceika
Liene Beihmane

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 575x

Lasīt tālāk.


Lieldienu pārgājiens klāt!


"Nūjo ar vēju" divu dienu Lieldienu jūrmalas nūjošanas pārgājiens 2018 jau pēc 6 dienām!
Pašlaik pieteikušies 36 dalībnieki.

Tas turpina 2015., 2016. un 2017.g. aizsākto tradīciju, mierīgi nūjojot, apskatīt Kurzemes piekrasti un dažādus objektus 65 km garā ceļā no Ventspils līdz Irbes upes ietekai jūrā.

...
Komentāri (1)  |  2018-03-24 21:59  |  Skatīts: 1926x

Lasīt tālāk.Noskrien ziemu - 4 Latvijas etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.


Nūjo ar vēju komandu Noskrien ziemu seriāla 4.posmā pārstāvēja Benita, Gaida, Olga, Andis, Uldis un Imants. ''Ceļotājs'' 3:10 st. nūjošanas pārgājienā veicām 3 un 2 apļus, ko nu kurš :)

Imantam pirmās izbraukuma sacensības šogad veiksmīgi noslēdzās uz pjedestāla 3.pakāpiena, arī bija krietni jāpasvīst, 21,309 km nūjošanas treila distancē ar kāpumu 300 m uzrādīts 2:32:12 rezultāts. Benita arī tika apbalvota par 3.vietu sievietēm, taču izrādījās kļūdas rezultātā noslēgumā 4.vieta. Uldis lieliski atbalstīja Imantu trasē, reizēm paejot priekšā par vilcēju, taču neveiksmīgs klupiens uz ledus radīja muguras problēmas, kas tomēr netraucēja finišēt kā ceturtajam.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 442x

Lasīt tālāk.


Nūjo ar vēju 21. brīvais Bernātu taku treniņš.


Nūjo ar vēju 21.brīvais Bernātu treniņš, iespējams, bija pēdējais sniegotais. Tas ļāva mums nomodelēt nākošsvētdienas iespējamo Noskrien ziemu 4.posma scenāriju Brīvdabas muzejā, tur būs meža takas un ledaini ceļi, tur garums arī būs 3x7 km.

Šoreiz bijām deviņi, nūjojām 2 grupās, bija jauki.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 401x

Lasīt tālāk.


Saulainais Liepājas 393.dzimšanas dienas nūjošanas pārgājiens.


Nūjo ar vēju sāka pavasara nūjošanas draugu pārgājienu sēriju ar veltījumu Liepājas 393.dzimšanas dienai:
 
Nu jau esam Rīgā un gatavojamies svētdienas Noskrien ziemu-4 startam.

Atmiņā pārcilāju šīsdienas pārgājienu, kas, manuprāt, izdevās.
Liepājas dzimšanas dienas nūjošanas pārgājienus saceram un realizējam jau piekto gadu, bija Liepāja no robežas līdz robežai, Liepāja starp ezeru un jūru, Liepājas austrumu fortu apnūjošana.

...
Komentāri (0)  |  2018-03-05 04:38  |  Skatīts: 3721x

Lasīt tālāk.


Jubilejas Bernātu taku treniņš.


Nūjo ar vēju 20. - jubilejas - brīvais Bernātu taku treniņš pārsteidza mūs ar -16C startā, taču saule un treniņa slodzīte pamazām darīja savu darbu un sasildīja mūs. Dvēseli priecēja dzirkstošais sniegs, kuru gabaliem gan bija pamatīgi jābrien.
Veicām 20+ km taku maršrutu no Dzintariņa, apmeklējot Bernātu bāku, Čakstes kalniņu, Kārklu kapu kalnu, ''tramplīnkalnu'', Pūsēnu kalnu.
Šoreiz diemžēl bijām tikai četri, Benita LocmeleDace JanekaAgnese Smiltniece un 

...
Komentāri (0)  |  2018-03-04 23:40  |  Skatīts: 2421x

Lasīt tālāk.


Saulainais ziemas Robčika kausa 3.posms.


Sveicieni no saulainā Robčika kausa Liepājas pludmalē!

Sestdienas rīts mūs sagaidīja ar zili debesi un spožu sauli, startā -11C temperatūra. 
Trešā posma RK sacensībā 5 km distancē startēja desmit nūjotājiEva Ciekurze nodrošināja laika kontroli, Lidija un Māra palīdzēja pasākuma organizēšanā.
Lai gan mīkstais sniedziņš un smilšu sasalums neļāva iedurt nūjas zemē, vairumam dalībnieku rezultāti uzlabojās, salīdzinot ar iepriekšējiem posmiem.
Ātrākais vīriešiem bija Raimonds Auziņš, sievietēm 

...
Komentāri (1)  |  2018-03-03 22:58  |  Skatīts: 3750x

Lasīt tālāk.