Nūjo ar vēju

Latvijas nūjotājiem ievērojami panākumi nūjošanas pasaules čempionātā Rodingā.

1. nūjošanas pasaules čempionāts Rodingā, pusmaratons15.06.2013. Sestdienas rītā plkst. 9os nūjošanas pasaules čempionātā pusmaratonā Rodingā, Vācijā, startēja un ~pēc divarpus stundām trasē veiksmīgi finišēja visi pieci komandas LoRa dalībnieki, trijiem pat izdevās iegūt medaļas (2 sudraba un 1 bronzas).

Paldies visiem, kas juta mums līdzi un uzmundrināja klātienē, telefoniski un internetā
!

Ātrāko rezultātu no mums uzrādīja Juris - 2:30:31,3, pusminūti vēlāk finišēja Imants 2:31:03,4, tad Ilze 2:31:21,9. Visi uzlaboja 2011. gada PČ pusmaratonā Austrijā uzrādītos rezultātus.

Jurim 5. vieta M 60 vecuma grupā, 28. rezultāts vīriešu konkurencē;
Imantam bronza M 50 vecuma grupā, 33. rezultāts vīriešu konkurencē.  Imantam bronza M50 grupā

No 257 pieteiktiem dalībniekiem startēja 245, finišēja 235, diskvalificēti par skriešanu 5, par nūjošanas tehnikas neievērošanu vairāki desmiti saņēma 1 vai 2 brīdinājumus (komplektā ar 2 soda minūtēm katru). Par sacensības korektumu rūpējās 33 tiesneši. No viņiem 3 brauca ar velosipēdiem, ~30 bija posteņos apmēram pa 200 m viens no otra.

Atklāšana, organizācija, dzeršana, ēdināšana, ģērbtuves, dušas un gala pasākums bija perfekti organizēts, mums bija tiešām prieks.

Atkal, tāpat kā 2011. gadā tika nests Latvijas karogs, un trīs reizes tas pacēlās aiz goda pjedestāla apbalvošanā.